VakıfBank’tan toplumsal yardım ödemelerine özel Ön Ödemeli Kart

VakıfBank’tan toplumsal yardım ödemelerine özel Ön Ödemeli Kart

Yenilikçi bankacılık anlayışıyla hayata geçirdiği eser ve hizmetlere orta vermeden devam eden VakıfBank, yeni Kurumsal Ön Ödemeli Kartını hizmete ...

Yenilikçi bankacılık anlayışıyla hayata geçirdiği eser ve hizmetlere orta vermeden devam eden VakıfBank, yeni Kurumsal Ön Ödemeli Kartını hizmete soktu. Ön Ödemeli Kart ile kurumlar, kartı olmayan muhtaçlık sahiplerine de anında kart vererek para yüklemesi yapabiliyor.

On yılı aşkın müddettir kurumsal ön ödemeli kart tahlillerine aracılık eden VakıfBank, müşterilerine kesintisiz hizmet verme misyonuyla çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda 100’ü aşkın kurum ve kuruluşla iş birliğini sürdüren VakıfBank, bugüne kadar 2 milyonu aşkın kart sahibine, kurumların toplumsal yardım ve eğitim bursu üzere ödemelerinde süratli ve inançlı formda aracılık ederek liderliğini sürdürdü.

Kurumlar, toplumsal yardım ödemelerinde VakıfBank’ın sağladığı esnek ön ödemeli kart ile kart sahiplerinin gereksinimlerine nazaran farklı eserler tasarlayıp, ATM’lerde nakit çekim ve POS’larda alışveriş yapılmasını sağlayabiliyor. Ayrıyeten ön ödemeli kart kullanıcıları VakıfBank Taşınabilir üzerinden kartlarıyla ilgili süreçlerini gerçekleştirebiliyor.

“Sosyal yardım yapmak isteyen tüm kurumlara dayanak olmaya hazırız”

Kurumsal Ön Ödemeli Kart tahlillerine ait bilgi veren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, “Kurumsal ön ödemeli kartlar konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizle; toplumsal yardım, eğitim bursu ve ikram kartı hizmeti veren kurum ve kuruluşların beklentilerini en tesirli halde karşılamak için çalışıyoruz. Bu kapsamda muhtaçlıklarını daima tahlil ediyor, süreçlerimizi güzelleştiriyoruz. VakıfBank Kurum Kart Web Portali’ni de bu tahliller sonucunda geliştirdik. Portal sayesinde kurum ve kuruluşlar muhtaçlıklarını şubeye gitmeden, diledikleri yerden diledikleri vakit giderebiliyor. Ayrıyeten kendi mevcut altyapısını kullanmak isteyen kurumlar için Ön Ödemeli Kart API’lerini isteyen kurumlarımızın hizmetine sunuyoruz. Bilhassa içinde bulunduğumuz Ramazan ayı ile birlikte kurumların toplumsal yardım faaliyetleri sürat kazanıyor. Bu süreçte işlerini kolaylaştıracak tahlillere muhtaçlık duyan tüm kurumlara takviye olmaya hazırız” formunda konuştu.

Kurumlar tüm muhtaçlıklarını Kurum Kart Web sitesinden yapabilecek

VakıfBank Kurum Kart Web Portalı ve yeni Kurumsal Ön Ödemeli Kart tahlilleri sayesinde, kurumlar, kendilerine verilmiş anonim ön ödemeli kartları muhtaçlık sahipleri ile anında eşleştirebiliyor. Birebir vakitte kart oluşturma, kayıp kart, çalıntı kart, kart iptali, kart yenileme ve bakiye yükleme süreçlerini kesintisiz ve vakitten bağımsız olarak yapabiliyor. Kurumların tüm gereksinimlerine yönelik geliştirilen raporlar da portal üzerinden sağlanıyor. Kelam konusu hizmetler için kurumların ya da kart sahiplerinin rastgele bir fiyat ödemesi gerekmiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)