MY.GAMES ve Publishme iş birliği ile Warface yine Türkiye’de!

MY.GAMES ve Publishme iş birliği ile Warface yine Türkiye’de!

Dünya genelinde 100 milyondan fazla oyuncuya sahip Warface, Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. İstanbul sunucularını oyuncuların kullanımına açan ...

Dünya genelinde 100 milyondan fazla oyuncuya sahip Warface, Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. İstanbul sunucularını oyuncuların kullanımına açan MY.GAMES bununla da yetinmeyerek Warface’e Türkçe lisan dayanağı getirdi. Şirket oyunun Türkiye’deki tüm pazarlama ve irtibat süreçleri için Publishme ile anlaştı ve Türkiye’deki oyuncular Warface ile ilgili tüm yeniliklerden Publishme ile haberdar oldu.

Unlost, Mithrain ve Kozmik Karınca’nın 27 Şubat tarihinde gerçekleşen ortak yayınları ile yüzbinlerce oyuncu yenilenen Warface ile tekrar tanıştı. Yeniden lansman devrinde Türkiye’nin en sevilen oyun yayıncılarından Enis Kirazoğlu ile oyunun üretimcileri Dev Talks’ta buluştu. MY.Games Franchise Başkanı Ivan Pabiarzhyn Dev Talks’ta, ‘’Devasa ve fiyatsız bir FPS oyunu yapma vizyonu ile çalışmalara başladığımız Warface, 5 yıllık müddet zarfında daha gerçekçi ve askeri bir oyun haline geldi. PvP vazifelerin yanında PvE misyonların de eklendiği Warface çok daha rekabetçi bir yapıya büründü. Warface’i başka FPS oyunlarından farklı kılan nokta ise oyunculara daima yeni içerikler sunmamız.’’ dedi. Türkiye’deki oyuncular için Türkçe lisan takviyesini ve İstanbul sunucularını hayata geçirdiklerini ekleyen Ivan Pabiarzhyn,Türk oyuncuların MY.GAMES için hayli değerli olduğunun ve bu bağlamda Türkiye pazarı için Publishme ile çalışmaktan duydukları memnuniyetin altını çizdi.

Influencer ortaklıklıklarının yanı sıra Publishme, Warface’in PR süreçleri için de özel bir çalışma yürüttü ve Warface 200’ün üstünde basın yansıması, çok sayıda inceleme ve röportaj içeriği ile Türk oyunseverlere duyuruldu. Şubat ve Mart aylarında gerçekleşen Gamify Warface Turnuvaları ve Influencer Invitational aktiflikleri FPS tutkunlarını bir ortaya getirdi.

Gamify Warface Turnuvaları Nisan 2021 periyodunda de tüm süratiyle devam ediyor. Sevilen yayıncılar Unlost, Mithrain, Kozmik Karınca, Ubeka_ ve Sizophren’i bir kere daha bir ortaya getirecek Warface Influencer Invitational aktifliği 25 Nisan tarihinde yayıncıların Twitch ve Nonolive kanallarında canlı olarak takip edilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)