Lavinya Ünlüer:” Türkiye’de Ekseriyetle Dram Rolleri Beğeniliyor”

Lavinya Ünlüer:” Türkiye’de Ekseriyetle Dram Rolleri Beğeniliyor”

“Komedi rolünde oynamak isterim” “Kadir Doğulu, Furkan Palalı ve Mert Fırat’ın iş disiplinlerini ve yeteneklerini öğrenmeye çalıştım” “23 ...

“Komedi rolünde oynamak isterim”

“Kadir Doğulu, Furkan Palalı ve Mert Fırat’ın iş disiplinlerini ve yeteneklerini öğrenmeye çalıştım”

“23 Nisan’ı direktör koltuğunda kutlamak isterim”

Başarılı performansı ile bugüne kadar klip, sinema ve dizi projelerinde yer alan çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer, MAG Nisan sayısının Kids içeriğine oyunculuk serüvenini anlattı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili de iletisini ileten sempatik oyuncu, gelecek gayelerini de röportajında paylaştı.

Dört yaşında reklam yüzü olarak çıktığı seyahatinde birçok dizide rol alan Lavinya Ünlüer, şimdi on yaşında. Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın paylaştığı Kefaret dizisinde Elif karakterini canlandıran Lavinya, fantastik bir sinemada melez bir prenses olarak rol aldığını duyurdu. Pandemi sonrası vizyona girecek olan sineması için sabırsızlandığını belirten Ünlüer, “Aslında güldürü rolünde oynamak isterim fakat Türkiye’de ekseriyetle dram rolleri beğeniliyor” dedi. Dizi dalında birçok başarılı oyuncu ile oynama fırsatı bulduğunu söyleyen Ünlüer, “Kadir Doğulu, Furkan Palalı ve Mert Fırat ile baba kız oynadım. Onların iş disiplinleri ve yeteneklerini öğrenmeye çalıştım. Hatta Mert abi iki sefer babam oldu. Bu dizi dalında az rastlanan bir durum. Anne rollerinin inceliklerini de şu anda Nurgül Yeşilçay’ı gözlemleyerek öğrenmeye çalışıyorum” diye konuştu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kendisi için daha özgür, memnun ve öbür ülke çocuklarından daha farklı olmayı tabir ettiğini belirten başarılı oyuncu, 23 Nisan Çocuk Bayram’ını direktör koltuğunda kutlamak istediğini belirtti. “Hani büyükler makamlarını o gün çocuklara veriyorlar ya ben de o gün sette olursam direktörüm koltuğunu bana versin, o gün kısmı direktör olarak ben çekeyim” diyerek talebini ileten Lavinya, “ 23 Nisan’ın dünyada örneği yok. Memleketler arası olması çok değerli. En değerlisi Ulu Lider Atatürk’ün mirasının devam ettirilmesi açısından memnunluk verici” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)