GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları eserine Instagram entegrasyonu ekledi

GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları eserine Instagram entegrasyonu ekledi

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy (NYSE: GDDY), Web Siteleri ...

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy (NYSE: GDDY), Web Siteleri + Pazarlama Araçları eserine yeni bir Instagram entegrasyonu eklendiğini duyurdu. Yeni entegrasyon, işletmelerin toplumsal medya profillerini oluşturmalarını, yayınlamalarını, planlamalarını ve izlemelerini her zamankinden daha kolay ve verimli bir hale getiriyor. Instagram’a direkt gönderi yayınlama imkanı sunan birkaç şirketten biri olan GoDaddy, küçük işletme sahiplerinin ve girişimcilerin toplumsal medya profillerini tek bir yerden basitçe oluşturmalarına ve yönetmelerine imkan tanıyor.

GoDaddy Türkiye ve MENA Kıdemli Bölge Yöneticisi Selina Bieber hususla ilgili olarak şunları söyledi: “Sosyal medya, işletmelerin büyümeye yönelik pazarlama çalışmalarının değerli bir kesimi olmalı. Geniş kitlelere erişim imkanı sağlamaları ile toplumsal medya platformları, küçük işletme sahiplerinin ve girişimcilerin marka farkındalığını artırmalarına, müşterilerle ilişki kurup etkileşim yaratmalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olabilir. Sunduğumuz yeni Instagram entegrasyonu ile, işletmeler için toplumsal medya faaliyetlerini oluşturmayı, yayınlamayı, planlamayı ve takip etmeyi daha kolay ve verimli hale getirdik, böylelikle onlar da temel işlerine odaklanmak için daha fazla vakit kazanabilecekler.”

Müşteriler, GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları idare paneli içinden artık basitçe şunları yapabilir:

  • Direkt Instagram gönderisi yayınlamak
  • Gönderinin yorumlarını ve görüntülenmelerini takip etmek
  • Gelecekte yayınlanmak üzere Instagram gönderileri planlamak
  • Mükemmel içerikler oluşturmak ve yalnızca birkaç tık ile tüm toplumsal medya kanallarında paylaşmak
  • İdare panelinden fotoğrafları düzenlemek ve gönderileri zamanlamak

Ayrıyeten idare paneli, işletmelerin fark edilmelerine ve takipçi kitlelerini büyütmelerine yardımcı olmak için, süratle değişen bir toplumsal medya akışında öne çıkmalarına yardımcı olacak içerik teklifleri de sunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)