Gerçek Olamaz sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Memleketler arası Sinema Festivali’nde yapılacak

Gerçek Olamaz sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Memleketler arası Sinema Festivali’nde yapılacak

Gerçek Olamaz sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Milletlerarası Sinema Festivali’nde yapılacak Türk üretimi ‘Gerçek Olamaz’ sinema ...

Gerçek Olamaz sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Milletlerarası Sinema Festivali’nde yapılacak

Türk üretimi ‘Gerçek Olamaz’ sinema sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Memleketler arası Sinema Festivali’nde gerçekleşecek.

Başrollerini Gönül Nagiyeva ile Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı ‘Gerçek Olamaz’ isimli sinema sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Memleketler arası Sinema Festivali’nde yapılacak.

Senaristliğini ve direktörlüğünü Korhan Uğur ve Gönül Nagiyeva’nın birlikte yaptığı sinema, 23 Nisan saat 15: 30’da Moskova’nın en büyük salonlarından biri Oktyabr Şenlik Merkezi 5. Hall’da sinemaseverlerle buluşacak.

Gerçek Olamaz sineması daha evvel Around Films Şenlik Paris şenliğinde ‘En Uygun Sinematografi kategorisinde, Los Angeles La Femme Festivali’nin özel seçkisinde, Saint Petersburg White Nights Sinema Festival’inde ‘En Güzel Senaryo’ kategorisinde ve Şenlik Internazionale Del Cinema Di Salerno özel seçkisinde finalist oldu. Birebir vakitte sinemanın tanıtımı için yazılan ‘Leyla’s Song’ müziği Palm Beach International Music Awards şenliğinde En Güzel JAZZ müziği kategorisinde finalist oldu.

Drama çeşidinde çekilen sinemada, Jazz müzisyeni Leyla ve fotoğrafçı Murat’ın aşk öyküsü anlatılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)