Etraf Dostu 2021 Serisi LG Klimalar Çok Yakında Satışta

Etraf Dostu 2021 Serisi LG Klimalar Çok Yakında Satışta

Şık tasarımı ile her ömür alanına ahenk sağlayan LG, DualCool modelinin yanı sıra bu yıl tüketicilerle tanıtılacak New Sirius ve New Artcool 2021 ...

Şık tasarımı ile her ömür alanına ahenk sağlayan LG, DualCool modelinin yanı sıra bu yıl tüketicilerle tanıtılacak New Sirius ve New Artcool 2021 Klima serisini çok yakında satışa sunuyor. LG Klimalar taze, doğal ve serin hava sunmanın yanı sıra, güç tasarrufu sağlaması, R32 gazı kullanımı ve her geçen yıl daha da geliştirilen etraf dostu teknolojisiyle dünyamızı müdafaaya devam ediyor.

LG Electronics (LG), 2021 serisi DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool model klimaları ile yerlere pak bir hava, taze bir esinti sunuyor. Şık tasarımı ve etraf dostu özellikleriyle öne çıkan yeni modellerde, her vakit taze ve pak bir hava sunmak için çok kademeli filtreleme sistemi bulunuyor. 2021 yeni model serisinde Yeni Sirius ve Yeni Artcool Klimalarda bulunan iyonizerler, yalnızca pak hava sunmakla kalmıyor üniteyi saran ziyanlı unsurları ve kokuları da gideriyor. LG’nin özel mesken aletleri denetim uygulaması ThinQ ile Wi-Fi donanımlı bir aygıt üzerinden her yerden ulaşılabilen klimalar, kullanıcılara mesken dışındayken bile aygıtı açıp kapatma ve istedikleri soğukluk derecesine getirme imkanı sağlıyor.

Güç tüketimini yüzde 70’e kadar azaltan ve daha verimli soğutma performansı sağlayan 2021 serisi LG DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool Klimalar, daha geniş dönüş frekansına sahip kompresörüyle güç tasarrufu sağlamaya yardımcı oluyor. 2021 serisi LG Yeni Sirius ve Yeni Artcool klimalarında bulunan dört etaplı filtre sisteminde yer alan UV Nano ve iyonizer sistemi ile ortamda bulunan partikülleri yüksek oranda filtreleyerek, sağladığı hijyenik ve pak hava ile iç yer hava kalitesini artırıyor.

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin LG Klima 2021 Serisi

LG’nin 2021 serisi DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool Klimaları, çevreci özellikleriyle öne çıkıyor. Eserlerini tasarlarken sürdürülebilir bir gelecek için katkı sağlamayı da hedefleyen LG, DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool 2021 serisinin tamamında çevreci R32 kullanıyor. R32, R410A soğutucu akışkanının çevresel olarak sürdürülebilir alternatifi olarak biliniyor ve yeni model Avrupa F- gaz kurallarına uygunluğu ile öne çıkıyor. R32, R410A’dan yüzde 70 daha düşük olan 675’lük bir GWP’ye sahip ve karşılaştırıldığında birebir performansı elde etmek için yüzde 20 daha az gaz şarjı gerektiriyor. Böylece, DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool modellerinden oluşan LG 2021 Klima serisi, güçlü soğutucu akışkan R32 ile daha çevreci, daha güç verimli bir tahlil sunuyor.

2021 Serisi LG Klimalar çok yakında Türkiye pazarında satışa sunuluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)