Eker’in online olarak düzenlediği 23 Nisan Çocuk Koşusu başlıyor

Eker’in online olarak düzenlediği 23 Nisan Çocuk Koşusu başlıyor

Eker’in düzenlediği Eker I Run 23 Nisan Çocuk Koşusu, Türkiye’den ve dünyadan yüzlerce çocuğu bir ortaya getirerek bayram coşkusunu doruğa ...

Eker’in düzenlediği Eker I Run 23 Nisan Çocuk Koşusu, Türkiye’den ve dünyadan yüzlerce çocuğu bir ortaya getirerek bayram coşkusunu doruğa taşıyacak. Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenen 23 Nisan Çocuk Koşusu’na katılan çocuklar, fark yaratan adımlar atacak.

Çocuklar konutlarında ya da bahçelerinde koşacak

Dijital ortamda sanal bir koşu olarak düzenlenen Eker I Run 23 Nisan Çocuk Koşusu’nda çocuklar kendi hazırladıkları parkurlarda koşacak. Konutlarının içinde salonda, koridorda yahut bahçelerinde bir sınır belirleyerek 101 metrelik bir koşu parkuru oluşturan çocuklar, bayram coşkusuna bulundukları yerden dahil olacak. İştirakçi çocuklar, manzaralı arama ile canlı bağlanarak koşarken, öbür meskenlerden de bu eğlenceli manzaralar izlenebilecek.

Minik adımlar, bu yıl ikincisi düzenlenen Eker I Run 23 Nisan Çocuk Koşusu’na yaratıcıklarıyla da damga vuracak. Çocuklar göğüs numaralarını ve madalyalarını kendileri tasarlayacak. www.ekerkosu.comsitesine yüklenen tüm göğüs numarası dizaynları dijital bir stant olarak ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Spor sevgisinin ve bayram heyecanının doyasıya yaşandığı aktifliğin sonunda tüm iştirakçi minikler birinci olacak.

Kral Şakir de 23 Nisan Çocuk Koşusu’nda

Çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Kral Şakir, 23 Nisan Çocuk Koşusu’nda minik adımlara eşlik edecek. Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu da çocukların Kral Şakir hakkında merak ettiği soruları cevaplayacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)