Arzum Tostçu Mini’ye iF Design Award’dan itibarlı ödül

Arzum Tostçu Mini’ye iF Design Award’dan itibarlı ödül

Türkiye’nin önde gelen elektrikli konut aletleri markası Arzum’un yeni tasarladığı Tostçu Küçük Tost Makinesi, iF Design 2021 müsabakasında ...

Türkiye’nin önde gelen elektrikli konut aletleri markası Arzum’un yeni tasarladığı Tostçu Küçük Tost Makinesi, iF Design 2021 müsabakasında mükafata layık görüldü. Dünyanın en itibarlı ve esaslı tasarım ödüllerinden biri kabul edilen iF Design Award’da Arzum Tostçu Küçük Tost Makinesi Eser Tasarımıkategorisinde kazanan oldu.

Süratli çalışma temposu içinde olanlar, yalnız yaşayanlar, öğrenciler ve kahvaltıda pratiklik isteyen her yaştan tüketici için ülkü olan Arzum Tostçu Küçük, şimdiki mutfak trendlerine uygun halde tasarlandı. Küçük ve kompakt tasarımı ve dik pozisyonda koruma imkânı sayesinde tezgâhın daha faal kullanımına yardımcı olan Arzum Tostçu Küçük; Siyah, Akşam Güneşi ve Derin Mavi renk seçenekleriyle her beğeniye hitap ediyor.

İki tost kapasiteli, 750W gücünde, özel yapışmaz kaplamalı sabit plakalara sahip Arzum Tostçu Küçük, kırmızı ve yeşil renklerdeki led göstergeleri ile de kullanıcıya bildirim sağlıyor. Sevdiklerine enfes tostlar, minik atıştırmalıklar hazırlamak isteyenler için Arzum Tostçu Küçük ülkü bir eser oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)