Anadolu’nun bereketli topraklarından sıhhatinize.

Anadolu’nun bereketli topraklarından sıhhatinize.

Endemik bir bitki tipi olan ve kökleri geçmişe dayanan kekik, klasik metotlarla neredeyse son 30 yıldır teneffüs ve sindirim üzere pek çok farklı ...

Endemik bir bitki tipi olan ve kökleri geçmişe dayanan kekik, klasik metotlarla neredeyse son 30 yıldır teneffüs ve sindirim üzere pek çok farklı alanda kullanılmasıyla biliniyor. Bağışıklık, teneffüs ve sindirim sisteminin sağlıklı bir biçimde çalışmasını destekleyen uçucu yağ, süper kokusuyla hem odanızın gücünü değiştiriyor, hem antimikrobial tesiriyle sıhhatinizi destekliyor.

Zade Vital’in uzmanlığıyla sunulan Türk Kekiği Uçucu Yağı, içeriğindeki temel etken hususlar Timol ve 80 oranında Karvakrol ile sağlıklı hayat kalitesini artırmaya yardımcı oluyor.

Birçok sağlık yararı ile bilinen uçucu yağ, epeyce kuvvetli tesiri nedeni ile, su yahut başka baz yağlarla seyretilerek kullanılıyor.

*** Destek edici besinleri kullanmadan evvel lütfen hekiminize danışın

Zade Vital Kekik Uçucu Yağı Kullanım Önerisi

Günde 5mL baz yağın içerisine 2-3 damla Zade Vital Kekik Uçucu Yağı ek edilerek yahut günde 1 kere, 35-38 0C’deki 1-2 litre su içerisine 2-3 damla ek edilerek kullanılabilir. Uygulama mühleti 10-15 dakikadır.

18 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Göz ile temas ettirmeyiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)