23 Nisan Etkinliklerinizi Faber-Castell ile Renklendirin, UNICEF’e yapılan dayanağın bir kesimi olun

23 Nisan Etkinliklerinizi Faber-Castell ile Renklendirin, UNICEF’e yapılan dayanağın bir kesimi olun

Faber-Castell 23 Nisan coşkusunun paylaşıldıkça büyüyeceğinden hareketle, tüm çocukları meskenlerinde gerçekleştirdikleri aktivitelerini ...

Faber-Castell 23 Nisan coşkusunun paylaşıldıkça büyüyeceğinden hareketle, tüm çocukları meskenlerinde gerçekleştirdikleri aktivitelerini paylaşmaya davet ediyor.

Çocuk Bayramı kutlamaları Rengarenk 23 Nisan ile şenleniyor!

Faber-Castell Rengarenk 23 Nisan aktifliklerine katılmak için yapılması gereken ise çok kolay: Çocuk Bayramı kutlamaları coşkusuyla meskende yapılan fotoğraf, pano ve birbirinden hoş süslemeleri Instagram’da #Rengarenk23Nisan etiketiyle paylaşmak…

#Rengarenk23Nisan etiketiyle Faber-Castell’in aktifliklerine katılanlar tıpkı vakitte 23 Nisan Armağan Kiti kazanma talihini da elde ediyor.

Faber-Castell’den yapacağınız okul alışverişlerinizle UNICEF’e yapılan takviyenin bir modülü olabilirsiniz

Farklı projeleriyle çocukların yaratıcılıklarını harekete geçiren Faber-Castell, dünyadaki her çocuğun kendi hayalini gerçekleştirebilmesi ve eşit kaidelerde eğitim alması için ise UNICEF’e dayanakta bulunuyor.

Siz de Faber-Castell’den yapacağınız okul alışverişleri ile bu takviyenin bir kesimi olabilir, muhtaçlık sahibi çocukların eğitimine katkıda bulunabilirsiniz.

Faber-Castell’in Yaratıcılık Atölyesi’nde 23 Nisan coşkusu devam ediyor…

İstanbul Oyuncak Müzesi ile 24 Nisan Cumartesi günü çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan Faber- Castell ile Yaratıcılık Atölyesi’nde ise çocukları yeniden keyifli bir program bekliyor.

24 Nisan Cumartesi günü saat 11.30’da, İstanbul Oyuncak Müzesi’nde 360 derece sanal çeşit ile başlayacak olan Faber-Castell Yaratıcılık Atölyesi kapsamında, dünyanın farklı kültürlerine gerçek bir seyahate çıkılacak ve bayram çocukların hayallerindeki üzere renklendirilecek.

Yapılacak olan atölyede çocukların Kenya, Eskimo ve Kızılderili oyuncakları ile kültürleri, giyiniş ve hayat stillerini daha yakından tanımaları sağlanacak. Akabinde her çocuk çeşitli kültürler ve coğrafyaları temsil eden çocukları bir ortaya getirerek 3 boyutlu kendi taşınabilir ve keyifli dünyasını tasarlayacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)